KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5737146
nr 573 7146
Gravyrer
2 st, 1700-tal,
Utrop:
100 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 30 mars 2009
kl 18:50:21
200 kr
150 kr
450 kr
300 kr
500 kr
950 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr